Czech Rebublic Slovakia
Shadow

Pedax

PEDAX

http://www.pedax.de

Firma PEDAX GmbH sa stala pokračovateľom dlhoročnej tradície výroby kvalitných strojov na spracovanie betonárskej ocele.

Firma PEDAX prevzala aj výrobu známych strmienkovacích automatov firmy STEMA a udržala si tak široké portfólio výrobkov. PEDAX tak patrí medzi niekoľko málo firiem na svete, ktoré dodávajú kompletný sortiment strojov a zariadení na spracovanie betonárskej ocele.

Strmienkovacie a rovnacie automaty rovnajú, ohýbajú a strihajú zvitkovú oceľ od priemeru 6mm až do 20 mm. Najmenšia strmienkovačka je TWINMASTER 8S a najväčší je TWINMASTER 20, ktorý je vybavený druhou hlavou pre dvojité ohyby.

Ohýbačky betonárskej ocele začínajú u najslabšieho typu určeného najmä pre stavby tj. Special 32S a končí automatickým ohýbacím centrom Permatic.

V strihacích strojoch majú taktiež svoje zastúpenie malé strihačky počnúc strihačkou Simplex 35E, ako aj veľké automatické strihačky, Combiline či Metax.

Firma PEDAX ponúka spoluprácu na všetkých projektoch na spracovanie betonárskej ocele od jednotlivých strojov, až po komplexné systémy o dennom výkone až niekoľko sto ton spracovanej ocele.